OFICIAL MEDIA
OFICIAL MEDIA
Published On: mar, dec. 20th, 2016

Care sunt cei mai buni antrenori şi sportivi ai anului 2016 la sporturi olimpice şi neolimpice

Direcţia Judeţeană pentru Sport Dâmboviţa şi-a desemnat laureaţii în cadrul  Galei Sportului Dâmboviţean, care a avut loc la un centru de evenimente din Ulmi. Iată care sunt laureaţii sportului dâmboviţean, în urma rezultatelor obţinute în decursul acestui an:

Sportivi – sporturi olimpice

1,Maria Cioclea (CSȘ Târgoviște – lupte, foto dreapta)

2.Daniel Natea (Dinamo București / CSA Valleriana Târgoviște – judo)

3.Cristian Stoean (CSȘ Târgoviște – atletism)

4.George Preda (CS Târgoviște – atletism)

5.Georgiana Filip-Paic (CS Târgoviște – lupte)

5.Cristea (CSM Târgoviște – box)

7.Mihaela Radu (CSM Târgoviște – box)

8.Diana Vlăsceanu (CSȘ Târgoviște – lupte)

9.Beatrice Maer (CSȘ Târgoviște – atletism)

9.Alina Nedelcu (CSM Târgoviște – box)

9.Mădălin Oprinoiu (CS Târgoviște – judo).

 

Antrenori – sporturi olimpice

1.Cornel Cornea (CS-CSȘ Târgoviște – lupte, foto stânga)

2.Nicu Tamaș (CSM Târgoviște – box)

2.Nicolae Guțoiu (CS-CSȘ Târgoviște – atletism)

4 . Gheorghe Stan (CS Târgoviște – box)

5 . Ilie Torcică (CS Târgoviște – judo)

 

Sportivi – sporturi neolimpice

1.Lavinia Olteanu (CS Târgoviște – karate)

2.Călin Bulai (Clubul Copiilor din Pucioasa – micromodelism)

3.Alexandru Babeu (CSM Târgoviște – radio orientare)

4.Lorin Petrescu (Pro Activ Târgoviște – fotbal tenis)

5.Alexandru Gherghescu (CSM Târgoviște – radio orientare)

6.Andrei Gherghescu (CSM Târgoviște – radio orientare)

7.Daniel Oană (Clubul Copiilor Târgoviște – karate)

8.Gheorghe Tatu Filip (Clubul Copiilor Pucioasa – micromodelism)

9.Valentin Cârlan (CS Târgoviște – karate)

10.Denis Dobrescu (Clubul Copiilor Pucioasa – micromodelism).

 

Antrenori – sporturi neolimpice

1.Dragoș Bizdrigheanu (Pro Activ Târgoviște – fotbal tenis)

2.Ionuț Munteanu (CS Târgoviște – karate)

3.Pavel Babeu (CSM Târgoviște – radio orientare)

4.Radu Foamete (Clubul Copiilor Pucioasa – micromodelism)

5.Cristina Necula (Clubul Copiilor Târgoviște – automobilism)

5.Alexandru Dumitru (Clubul Copiilor Târgoviște – karate)

Distribuie acest articol Oficial Media
Share
comments

Leave a comment

You must be Logged in to post comment.

OFICIAL MEDIA

Cursuri formare profesionala, calificare, perfectionare

OFICIAL MEDIA

Totul despre lume, totul despre tine – cine esti, ce vrei, ce faci!

ROMANIA CULTURAL

OFICIAL MEDIA

Urmariti-ne pe Facebook

Pentru un corp sanatos

STIL DE VIATA

YouTube Oficial Media

Info Targoviste Complex

Pin It