Published On: joi, aug. 22nd, 2019

Lucrări de salubrizare străzi pentru o Timişoară curată

Pentru o Timişoară curată s-a trecut la spălarea străzilor şi a carosabilului în municipiul de pe Bega. Pentru a se putea efectua în linişte şi fără a exista obstacole, posesorii de maşini sunt rugaţi să elibereze parcările și carosabilul in vederea lucrărilor de salubrizare(măturat mecanic, măturat manual, ras la rigolă manual, spălat manual și mecanic), conform programului de mai jos pe două zone difeite:

Zona I

Luni 26.08.2019

General Ion Dragalina (de la pod până în Brancoveanu)  07:00 – 09:00

Tudor Vladimirescu (din Dragalina până în Vasile Parvan)  08:00 – 11:00

Ion Ghica  09:30 – 11:00

Emanoil Gojdu  11:00 – 12:30

Ady Endre  11:30 – 13:00

Zugrav Nedelcu  12:30 – 14:00

Miron Costin  13:00 – 15:00

 

Marți 27.08.2019

Treboniu Laurean  07:00 – 09:00

Piaţa Alexandru Mocioni  08:00 – 10:00

Moţilor  09:30 – 11:00

Timotei Cipariu  10:30 – 12:00

General Henri Berthelot  11:30 – 13:00

Brasov 12:30 – 14:00

Piaţa Plevnei  13:30 – 15:00

 

Miercuri 28.08.2019

Remus  07:00 – 09:00

Filaret Barbu  08:00 – 10:00

Virgil Madgearu  09:30 – 11:00

Romulus 10:30 – 11:00

Sfanta Rozalia 11:00 – 12:00

Cornel Grosforeanu  10:00 – 12:00

Nicolae Labiş  11:30 – 13:00

Intrarea Călin Nemeş  12:30 – 14:00

Constantin Noica  13:30 – 15:00

Octavian Goga 15:00 – 15:30

 

Joi 29.08.2019

Corbului  07:00 – 09:00

Virgil Onitiu  08:00 – 10:00

Coriolan Baran  08:30 – 10:00

Pavel Vasici Ungureanu  09:30 – 11:00

Damaschin Bojinca  10:00 – 12:00

Piaţa Nicolae Balcescu  11:30 – 13:00

Mihai Viteazu  13:00 – 15:00

 

Vineri 30.08.2019

Calea Şagului (din 16 Decembrie până în Ciprian Porumbescu)  07:00 – 10:00

16 Decembrie (din Tudor Vladimirescu până la Calea Şagului)  08:00 – 11:00

Gheorghe Doja  08:30 – 10:00

Ciprian Porumbescu  09:00 – 11:00

Constantin Brâncoveanu (din 16 Decembrie în Ciprian Porumbescu) 10:30 – 13:00

Alexandru Odobescu (până în Ciprian Porumbescu)  11:30 – 14:00

Ion Heliade Rădulescu  13:00 – 15:00

Zona a II-a

Luni 26.08.2019

Grigore Alexandrescu (din Cloşca în Calea Torontalului)  07:00 – 13:00

Aurel Pop  07:00 – 09:00

Artuhur Rubinstein  08:30 – 11:00

Samuil Sagovici  10:00 – 13:00

Crişan  12:00 – 15:00

Dr. Ernest Neuman 15:00 – 15:30

 

Marți 27.08.2019

Basarabia (până în Grigore Alexandrescu)  07:00 – 13:00

Martir Cernaianu  07:00 – 09:00

Vuk Karadjici  08:30 – 11:00

Munteniei  10:00 – 13:00

Aleea Viilor  12:00 – 15:00

Martir Ovidiu Munteanu 15:00 – 15:30

 

Miercuri 28.08.2019

Storojinet  07:00 – 13:00

Martirii de la fântâna Alba  07:00 – 09:00

Cernăuţi  08:30 – 11:00

Ioan Plavoşin  10:00 – 13:00

Iancu Flondor  12:00 – 15:00

Piaţa Avram Iancu 15:00 – 15:30

 

Joi 29.08.2019

Ioan Nistor  07:00 – 09:00

Pan Halipa  08:30 – 11:00

Martir Anton Florian  10:00 – 13:00

Bucovinei  09:00 – 13:00

Faenza  12:00 – 15:00

 

Vineri 30.08.2019

Matei Basarab  07:00 – 13:00

Maria Tănase  07:00 – 08:00

Învăţătorului  08:30 – 10:00

Soroca  09:30 – 11:00

Constantin Stere  10:30 – 13:00

Ion Inculeţ  12:00 – 15:00

Aleea Hotinului 15:00 – 15:30

 

Sâmbătă 31.08.2019

Milos Cirneanski  07:00 – 13:00

Cornel Leucuta  07:00 – 09:00

Cetatea Alba  08:30 – 10:00

Ioan Popovici Banateanul  09:30 – 11:00

Atanasie Demian  10:30 – 12:00

Marius Moga  11:30 – 14:00

Ion Hobana  13:00 – 15:00

 

 

Distribuie acest articol Oficial Media
Share
comments

Leave a comment

You must be Logged in to post comment.

Totul despre lume, totul despre tine – cine esti, ce vrei, ce faci!

ROMANIA CULTURAL

OFICIAL MEDIA

Pentru un corp sanatos

YouTube Oficial Media

Info Targoviste Complex

Pin It