DESPRE NOI

Posted By Cristi Iordache On marți, octombrie 28th, 2014 With 0 Comments

revistarevista singur nr36

 

STRUCTURA GRUPULUI MEDIA SINGUR:

Director General:

Ștefan Doru Dăncuș

dorudancus@gmail.com

 

Director Revista Singur (varianta tipărită):

Adrian Ioan Mironov

e-mail: adrianioan.mironov@yahoo.com

 

Director OFICIAL MEDIA (ziar online):

 Cristi Iordache

http://www.oficialmedia.com/publicitate 4 final

e-mail: contact@oficialmedia.com

e-mail: oficialtargoviste@yahoo.ro

editura

 

Director Editura Singur:

Camelia Iuliana Radu

e-mail: cameliaradu29@gmail.com

 

Director Site interactiv www.revistasingur.ro:

Daniel Armand

adresă: http://www.armandproductions.ro

 

Director Imagine și Comunicare:

Emilia Dănescu

e-mail: emilia_danescu@yahoo.com

 

Director Agenția Literară Singur:

Dan Șalapa

e-mail: dan_salapa@yahoo.com

 

Director Agenția de Publicitate Mădălina:

Mădălina Maria Dăncuș

e-mail: madalina_dancus@yahoo.com

 

Director Editura Stef:

Dragon Nedelcu

e-mail: office.editurastef@yahoo.com

office.editurastef@gmail.com

 

Președinte Societatea Cultural-Artistică DUNARIS Mehedinți:

Dan Șalapa

e-mail: dan_salapa@yahoo.com

 

 Parteneri cu drepturi depline:

Director General Asociația Culturală Rădăcini:

Marian Mihai

e-mail: radacini_ro@yahoo.com

Trupa Arhaic: Nicolae Doboș

e-mail: trupaarhaic@yahoo.com

 

Redacția Revistei SINGUR

Adresa redacţiei: Editura SINGUR

O.P. 1, Ghișeu 3, C.P. 19,

loc. Târgovişte, jud. Dâmboviţa

Telefon: 072-444.35.87

E-mail: dorudancus@gmail.com;

 

Sfatul celor 7: Adrian Suciu, Adriana Lisandru, Aurel Sibiceanu, Dana Banu, Felix Nicolau, Camelia Iuliana Radu, Dan Șalapa

Sfătuitori de taină: Ionuţ Caragea, Cristi Iordache

Paharnici: Aleksandar Stoicovici

Cămărâş: Vasile Chindriş

 

Subredacţii SINGUR în România:

Alba – Vasile Bora; vasilebora2003@yahoo.com;

Argeș – Gabriel Cazan; gabicazan@hotmail.com

Braşov – Laurenţiu Ciprian Tudor; amza_likon@yahoo.com; Adriana Lisandru: sancho_panza_cervantes@yahoo.com;

Bihor – Nicolae Iştoc; 0359-177560;

Brăila – Ana Maria Zlăvog; zlavoganamaria@yahoo.com;

Bucureşti – Liviu Andrei; andrei_liviu_adrian@yahoo.com

Bistriţa – Alexandru Uiuiu; aluiuiu@yahoo.com;

Melania Cuc: melaniacuc@gmail.com;

Cluj – Flavius Lucăcel; flavius_lucacel@yahoo.com;

Constanţa – Silvia Bitere; morcovita2@yahoo.com

Dâmboviţa – Constantin Predescu Neacşu;

predescunc@yahoo.com;

Remus Foltoş; remusfoltos@yahoo.com;

Dolj – Liviu Florian Jianu; jianuliviu@yahoo.com

Galaţi – Viorel Şerban; 0236-813437; 0263-678860;

Hunedoara – Eugen Evu; evueugen@yahoo.com;

Maramureş –  Gelu Dragoș; dragos.gelu@yahoo.com;

Mehedinţi – Mirela Ispășoiu; ispasoiu.mirela@yahoo.com

Prahova – Abie Elena

Sălaj – Dina Horvath; dina.horvath@yahoo.com;

Sibiu – Călin Sămărghiţan; calinsamarghitan@yahoo.com

Hermine Câmpean (Mediaş); crocodila1@yahoo.fr;

Suceava – Mircea Catargiu; 0747-280.131;

Teleorman – Liviu Nanu; liviunanu@yahoo.com

Vâlcea – Cornel Dugăeşescu; corneliu94@yahoo.com

 

Subredacţii SINGUR în lume:

Anglia – Cristian Gabriel Groman; cristyan.groman@yahoo.com

Austria – Harry Danciu; harry69@gmail.com

Australia – George Roca; georgeroca@gmail.com

Canada – Dan Iordache; diordache01@gmail.com

Franţa – Samson Iancu; sami_diamantul@yahoo.fr

Germania –  Lucian Hetco; lucian_hetco@yahoo.de; Ligia Gabriela Janik: gabrielaja72@yahoo.de

Italia – Rodica Brad Păuna; rodica_pauna@yahoo.com

Ungaria, Slovenia  –  Attila F.  Balázs; balazsef@gmail.com

 

Puteți comanda Revista Singur și cărțile apărute la

Editura Singur la adresa: editurasingur@gmail.com

 

Citeste si ...

Comentezi?

You must be Logged in to post comment.

OFICIAL MEDIA